"לא היה קיים כל פתרון מספק המותאם לצרכי המגזר” הבעלים של Webetter, עסק חברתי מפורטפוליו IVN, בריאיון על סוכנות הדיגיטל החרדית

פורסם על ידי on נוב 5, 2018 in חדשות |  

Webetter היא סוכנות דיגיטל חרדית. כמו רב סוכנויות הדיגיטל, Webetter מתמחה במתן מעטפת של פתרונות שיווק דיגיטליים באינטרנט ובמדיות החברתיות – קמפיינים שיווקיים, נוכחות ברשת וקידום במנועי חיפוש; אך שלא כמו יתר סוכנויות הדיגיטל, קהל היעד העיקרי שלה הינו, או היה לפחות בתחילה, האוכלוסייה החרדית.

מתוך דבריו של שמואל דרילמן, הבעלים של Webetter, בכתבתו של יוני קדם באתר "פאשקוויל":

"דווקא במגזר החרדי שפחות בקיא בטכנולוגיות וברשתות החברתיות, הצורך (בשיווק דיגיטלי) גדול עוד יותר, בייחוד כאשר נדרשת גם הבנה לרגישויות העבודה עם המגזר, תוך הכרת כלי הדיגיטל לעומק, כך שניתן להתאים את הפתרונות הנכונים לכל צורך.
“בזכות המומחיות הייחודית שלנו, אנו משרתים כיום גם לקוחות מהמגזר הכללי שרוצים לעבוד עם הקהל המגזרי, וגם לקוחות מהמגזר הדתי והחרדי הפונים לשוק הכללי והבינלאומי”.

Webetter הינו עסק חברתי המותאם לא רק לקהל החרדי, אלא גם לעובדים ועובדות מהאוכלוסייה החרדית, וכיום מועסקים ומועסקות בחללי עבודה נפרדים כ 15 עובדות ועובדים חרדיים.

עוד מתוך דבריו של שמואל דרילמן: "חשוב לציין כי חברת webetter מושתת על תפיסת ‘העובד במרכז’, כך שאנו משקיעים באיתור וגיוס כישרונות צעירים (מהאוכלוסייה החרדית) בעלי פוטנציאל מבטיח, תוך פיתוח איכותי ומקצועי מתמיד של הצוות הקיים. לצורך כך, אף פועלת אצלנו תכנית הכשרה ייעודית בשיתוף קרן IVN לעסקים חברתיים, שמשקיעה ותומכת במיזם מראשית דרכו ומלווה אותנו עסקית, ארגונית ובהכשרת עובדים”.

Webetter נבחר להיות אחד מחמישה מיזמים שזכו בליווי של קרן הסיד של IVN בשיתוף בנק מזרחי טפחות בשנת 2015, ולאחר 3 שנות פעילות וצמיחה, הצטרף לתוכנית לליווי עסקים חברתיים של קרן טנדם IVN המקדמת עסקים חברתיים בשלבים בשלים יותר של פעילותם העסקית.

לכתבתו של יוני קדם באתר "פאשקוויל"