טלי דונביץ' מ IVN נושאת דברים בסמינר Lunch & Learn

פורסם על ידי on יול 28, 2014 in אירועים |  

בית הספר לניהול מלכ"רים יהודיים  (SJNM) הוא ארגון מארצות הברית ששם לעצמו מטרה להכשיר ולהעמיד סגל איכותי של אנשי ההנהלה בעמותות יהודיות: מנהלים, אנשי גיוס כספים, יחסי אנוש, תקשורת, שיווק ועוד – על מנת שאלו יובלו את הארגונים שלהם באופן שיחזק את הקהילות היהודיות בהם הם תומכים, תוך שמירה על זהותם היחודית.

במסגרת סמינר Lunch & Learn שנערך ב 15.07.14 על ידי בית הספר לניהול מלכ"רים יהודיים,  דירקטורית IVN בארה"ב טלי דונביץ' הוזמנה לשאת דברים בנושא "השקעה בעלת השפעה חברתית". טלי דיברה על המצב הכלכלי בישראל, על מפת התעסוקה הישראלית, וכן על הצמיחה של המגזר החדש – מגזר העסקים החברתיים בישראל.

עוד אמרה טלי ש IVN , יחד עם שותפיה לדרך, נמצאת בחזית הצמחת מגזר העסקים החברתיים בישראל, ומשנה את האופן שבו הממשלה והציבור תופשים את מגזר העסקים החברתיים, ואת יכולתו לייצר שינוי בר קיימא בפני החברה הישראלית.

IVN מקדמת את מגזר העסקים החברתיים בשני מישורים – מצד אחד, IVN מקדמת את נושא התקנות והחקיקה הקשורים למגזר העסקי חברתי המתפתח בישראל מול הממשלה; ומצד שני, IVN מפעילה מזה מספר שנים את תוכנית העסקים החברתיים שלה, שמטרתה לאפשר לעסקים חברתיים נבחרים להתבסס ולהפוך לבעלי הכנסות עצמיות תוך הפחתת תלותם בפילנתרופיה, ותוך השגת מטרותיהם החברתיות. כיום IVN  פעילה בעיקר בתחומי תעסוקה וקידום קריירה של אוכלוסיות מוחלשות – בינהם נוער בסיכון, בעלי צרכים מיוחדים, הקהילה החרדית, הקהילה הערבית-ישראלית והקהילה האתיופיות.

לצפיה בהרצאה: