אריק בן-חמו, יו"ר

אריק בן-חמו הוא מייסד ומנכ"ל Benhamou Global Ventures. החברה, שהוקמה ב-2003, משקיעה באופן פעיל בחדשנות הייטק ברחבי העולם. בשנים 2010-2004 שימש מרצה מן החוץ בתחום היזמות ועסקים משפחתיים ב-INSEAD, המכון האירופי ללימודי מנהל עסקים. כיום מר בן-חמו מרצה בבית הספר למנהל עסקים ע"ש אריסון במרכז הבינתחומי הרצליה.

מר בן-חמו שימש יו"ר מועצת המנהלים של Palm בשנים 2007-1999, ומנכ"ל החברה בשנים 2003-2001. כמו כן, כיהן בתפקיד מנכ"ל 3COM בשנים 2000-1990 ויו"ר מועצת המנהלים שלה עד למכירתה לחברת Hewlett Packard באפריל 2010. בשנת 1981, היה מר בן-חמו ממקימי Bridge Communications, מחלוצות תחום הרשתות, ושימש בה סמנכ"ל הנדסה עד למיזוגה עם 3COM ב-1987.

מר בן-חמו מכהן כיום בתפקיד יו"ר מועצת המנהלים ב-Cypress Semiconductors, וחבר במועצת המנהלים של Silicon Valley Bancshares. כמו כן, הוא משמש יועץ לקרן קלינטק ישראל, קרן ההשקעות היחידה בארץ העוסקת בתחום הקלינטק, ולמכון לחקר העתיד, צוות חשיבה השוכן בעמק הסיליקון. מר בן-חמו משמש סגן יו"ר אוניברסיטת בן גוריון בנגב, וחבר בוועד המנהל של בית הספר להנדסה של אוניברסיטת סטנפורד. ב-2003 מונה על ידי שר המסחר האמריקאי, דונלד אוונס, לחבר בנציבות ישראל-ארה"ב למדע ולטכנולוגיה (USISTC).

מר בן-חמו הוא בעל תואר M.A מבית הספר להנדסה באוניברסיטת סטנפורד. בנוסף, הוא מחזיק בתעודת מהנדס ובדוקטורט מבית הספר Arts et métiers של אוניברסיטת ParisTech.


בני לוין
, סגן יו"ר

בני הוא ממקימי נייס מערכות, חברה בין-לאומית מובילה בתחום פתרונות מולטימדיה והקלטה דיגיטליים לניהול תקשורת עסקיות. הוא שימש נשיא החברה מיום היווסדה ויו"ר ומנכ"ל בשנים 2001-1998. תחת הנהלתו של בני, הציגה החברה קצב צמיחה מרשים וגייסה הון משמעותי, הן ב-NASDAQ והן בבורסה לניירות ערך בתל-אביב.
בשנים 2012-2004 כיהן בני בתפקיד יו"ר מועצת המנהלים של חברת dbMotion – ספקית של מידע רפואי שפיתחה פתרון המאפשר לארגוני בריאות ברחבי העולם לשתף בצורה מאובטחת וישירה מידע בריאותי על החולים השונים. בני כיהן בתפקיד יו"ר מועצת המנהלים בחברה עד למכירתה.
מאז פרישתו ממרבית פעילותו העסקית, בני מקדיש את זמנו לפעילות פילנטרופית והשקעות חברתיות. בני הינו סגן יו"ר מועצת המנהלים שלIVN , יו"ר פעיל של מועצת המנהלים של כפרי הנוער בן יקיר וקדמה, ובנוסף משמש כיו"ר רבטק, עסק חברתי המשלב גברים חרדיים בשוק ההיטק; יו"ר תוכנית השותפות של הג'וינט; ועוד. במסגרת פעילותו הפילנטרופית בני ייסד את  JDOCU, קבוצה של פילנתרופים וצלמים המשתמשים במצלמה ככלי לתיעוד פעילויות תיקון עולם (בשיתוף עם הג'וינט).

בני (בנימין) לוין שירת בחיל המודיעין של צה"ל ופרש בדרגת סגן אלוף. במהלך שירותו הצבאי קיבל את אות החיל לחשיבה יצירתית. לבני תואר B.A ותואר M.A בהנדסת חשמל מהטכניון בחיפה.


איציק דנציגר
, יו"ר ועדת ההשקעות

Itzik Danziger_newאיציק הוא בעל 35 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים בתעשיית התקשורת, ומעל 10 שנות ניסיון במועצות מנהלים של ארגוני המגזר השלישי. בשנים 2007-1985 כיהן איציק בתפקידי ניהול בכירים בקומברס. כשהיה נשיא קומברס נטוורק סיסטמס הוביל את החברה משלב הסטארט-אפ למעמד מובילת שוק, ולמחזור עסקי של מעל מיליארד דולרים לשנה. בהמשך, היה גם נשיא קומברס טכנולוגיות ויו"ר פעיל של החברה-הבת סטארהום.
איציק היה חבר ב'כוח המשימה הלאומי לקידום החינוך בישראל' (ועדת דוברת) ושימש יו"ר של שתיים מוועדות המשנה שלה. כמו כן, איציק היה יו"ר יוזמת החינוך של IVN בגליל העליון ושל יוזמת IVN להכשרת מנהלים, אשר הובילה להקמת 'אבני ראשה', המכון למנהיגות בית-ספרית, שאיציק חבר בוועד המנהל שלו.
כיום משמש איציק יו"ר פעיל של גליל סופטוור, עסק חברתי המספק שירותי פיתוח תוכנה במיקור חוץ, ומעסיק מהנדסים ערבים. הוא חבר פעיל במספר מועצות מנהלים של חברות טכנולוגיה וארגוני המגזר השלישי.

איציק הוא בעל תואר B.A במדעים בהצטיינות ותואר מוסמך בהנדסת חשמל מהטכניון, וכן בעל תואר M.A בהצטיינות בפילוסופיה ותרבות דיגיטלית מאוניברסיטת תל אביב.

יעל בירן

Yael Biran Board IVNיעל היא מנהלת המשרד הישראלי של מינץ לוין, משרד עו"ד אמריקאי, ועומדת בראש קבוצת העסקים הישראלית של המשרד, המתמקדת במתן שירותים משפטיים ללקוחות הישראלים ובתמיכה בפעילותם בשוק הבין-לאומי. לפני שהצטרפה למינץ-לוין, עבדה יעל במחלקה המשפטית של כור תעשיות, חברה ישראלית הנסחרת בבורסה בניו-יורק, ובקבוצת מנורה גאון שוקי הון. יעל שימשה גם כעורכת-דין במשרד י' ויינרוט ובארגון הסביבה 'אדם טבע ודין'.

יעל סיימה את לימודי המשפטים ותואר מתקדם בכלכלה באוניברסיטת תל אביב, והשלימה לימודי גישור במרכז הישראלי למשא ומתן וגישור.

ערן ברושי

eran-broshyערן הוא בעל למעלה מ 30 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים בתעשיית הבריאות. כיום הוא מנהל בכיר ב Tailwind Capital בניו יורק, חברה פרטית בשווי 2$ ביליון המתמחה בשרותי בריאות ושירותים עסקיים, וכן יו"ר של ERT, חברה גלובלית מובילה בתחום פתרונות מידע לתעשיית פיתוח התרופות. בנוסף, ערן הוא חבר בדירקטוריונים של  Magellan Health, Theravance Biopharma, ו- FDNA.

בעברו ערן שימש כמנכ"ל ויו"ר של inVentiv Health, חברה ציבורית המספקת שירותים קליניים ומסחריים לתעשיית הביו-פרמצבטיקה. במהלך יותר מעשור בו הוביל ערן את החברה, היא צמחה להיות חברה גלובלית מובילה בשווי 1.1$ ביליון  לפני שנרכשה ועברה לבעלות פרטית. לפני כן, ערן היה מנהל שותף בקבוצת הייעוץ בוסטון (BCG) והיה אחראי על הפעילות הרפואית של החברה בכל מדינות אמריקה.

ערן יושב במועצת המנהלים של תאגיד המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT), משמש כיו"ר ועדת המוח והמדעים הקגניטיביים ב MIT וחבר במספר רב של וועדות מייעצות נוספות.

ערן הוא יליד ישראל, גדל באוסטריה, והגיע לארה"ב בשנות ה 20 לחייו. הוא בוגר המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT), בוגר תואר שני למדעים באוניברסיטת סטנפורד, ובוגר תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת הרווארד.

נעה גרנט

Noa Grantנועה היא יזמת המתגוררת בעמק הסיליקון, שיסדה ומנהלת יחד עם שותפים נוספים סטרטאפ עסקי חברתי חדשני. לפני שהגיעה ליזמות עסקית חברתית, נעה עסקה בניהול מלכ"ר שחיבר בין מרצים ומנטורים מתנדבים לבין תלמידים מאוכלוסיות מוחלשות בחטיבות ביניים ובתיכונים בקליפורניה, על מנת להעניק לאחרונים סיוע לימודי איכותי וכן סיוע הגשת בקשות לקבלה למוסדות להשכלה גבוהה. לנועה רקע עסקי פיננסי, והיא החזיקה במשרות פיננסיות בכירות בחברת Read Rite, ב Ernst and Young, ובמס ההכנסה הישראלי.

נועה בעלת תואר B.A בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, B.A אומנות אותו סיימה בהצטיינות, ותואר M.A במדעים בחשבונאות מבית הספר לעסקים באוניברסיטה לוקאס באוניברסיטת סן חוזה.


אריק יערי

arik_yaari_615_140813 (2)מנהל בכיר עם ניסיון לאומי ובינלאומי של יותר מ -30 שנים בכל ההיבטים של ניהול ארגון בתחומי צמיחה אירגונית, שיווק ומכירות, ופעילות גלובלית. לאריק ניסיון ניהולי נרחב בכל הרמות – מצוותים ועד לארגונים בהם למעלה מ 25,000 עובדים, עם דגש על זיהוי פיתוח וטיפוח הון אנושי.
קודם לתפקידו הנוכחי כמנכ"ל קבוצת בזן, אריק כיהן למעלה משלושה עשורים בחברת טבע במגוון תפקידים לאורך השדרה הניהולית. בין תפקידיו בטבע אריק שימש כראש מערך המוצרים הגנריים; כמנכ”ל ונשיא חטיבת חומרי הגלם הפעילים הגלובלית של טבע ; ולפני כן שימש כסמנכ”ל החטיבה וכן כנשיא PLANTEX US . במהלך היותו חבר בהנהלת טבע, צמחו מכירות החברה לכ-20 מיליארד דולר. במהלך צמיחה מרשים זה, יערי הוביל תהליכים רבים ומשמעותיים בתחומי ההשקעות, התפעול, מכירות, רכש, פיתוח והשקת מאות מוצרים גנריים,  בתחומים טכנולוגיים שונים ומגוונים.
אריק שרת בצה"ל עשר שנים כטייס בחייל האוויר, כיום מחזיק בדרגת סגן-אלוף במיל'.

לאריק תואר B.A בכלכלה ויחסים בינ”ל (בהצטיינות) מאוניברסיטה העברית ירושלים, ותואר M.A. בכלכלה (בהצטיינות) מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

קלאודיו ירזה

CY (2)קלאודיו הוא רואה חשבון שהצטרף למשרד רואי החשבון קסלמן וקסלמן PwC Israel
ב 1987, הפך לשותף בפירמה בשנת 1996 וכיום הוא חבר הועד המנהל שלה.
ב 15 השנים האחרונות מר ירזה הוא השותף אחראי על תחום מדעי החיים ב PwC ישראל, ומייעץ לחברות ישראליות בתחום.
קלאודיו אחראי על הביקורת של חברות ישראליות ובינלאומיות, בעיקר בתחום מדעי החיים, הטכנולוגיה והתעשיה; ומעורב בשירותים הניתנים לחברות ישראליות רבות בתחום מדעי החיים, כולל חברות סטארט- אפ, חברות מבוססות, נציגים מקומיים של חברות גלובליות, חברות השקעה, וקרנות הון סיכון.
קלאודיו הוא רואה חשבון מוסמך וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובועדת הקשר עם הפיקוח על הבנקים בבנק ישראל.
בשירותו הצבאי, מר ירזה שירת כקצין ביחידת היועץ הכספי לרמטכ"ל והשתחרר בדרגת רב סרן.

קלאודיו הוא בעל תואר B.A בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית בירושלים ועבד כעוזר מחקר ועוזר הוראה במחלקה לכלכלה באוניברסיטה העברית ירושלים.

וינסנט וורמס

וינסנט וורמס, יליד צרפת, חי בארצות-הברית כ-30 שנה. הוא מתגורר בסן-פרנסיסקו אך מרבה לנסוע לאירופה מסיבות מקצועיות ואישיות גם יחד. ב-1982 הקים את Partech International, קרן הון סיכון בין-לאומית המבצעת השקעות הייטק בעמק הסיליקון, מערב אירופה וישראל. הוא היה חבר במועצת המנהלים של חברות ציבוריות ופרטיות רבות, לרבות Business Objects, Informatica ו-Sangstat Medical בארה"ב.

וינסנט מעורב מאוד בניהול הקרן המשפחתית שלו, www.tsadik.org, ובפעילותה בתחום האמנות העכשווית. הפעילות הפילנתרופית של קרן צדיק כוללת תכניות שונות, מקצתן בארצות מתפתחות. נדבך חשוב נוסף בפעילותה של קרן צדיק היא מעורבותה במטרות הקשורות בחיים יהודיים, ובארגונים שונים מן המגזר השלישי בישראל.

לווינסנט רקע בהנדסה מבית הספר הפוליטכני בפריז, ותואר M.A במדעים מ-MIT.